Wendy Lewis - COO
Wendy Lewis - COO

"Som presvedčená o tom, že máme najlepší program na svete pre ľudí, ktorí chcú byť sebestační. Našou najväčšou výhodou je to, že každý potrebuje naše produkty. Zaisťuje si zdravie a krásu na mnoho rokov."

                                                                                                 Wendy Lewis

Jeunesse nie je tá istá obohraná pesnička o starostlivosti o pleť a doplnkoch. Nie sme zase ten istý model. Jeunesse je celosvetový spôsob podnikania, ktorý pomáha ľuďom dosiahnuť ich plný potenciál v mladistvom vzhľade, zdravom životnom štýle a živote celkom.

Jeunesse kombinuje prelomové vedecké poznatky v systéme výrobkov, ktoré podporujú mladosť tým, že fungujú na bunkovej úrovni. Tým, že sa sústredíme na zdravie, dlhý život a obnovu buniek, pomáhame ľuďom užívať si mladistvé výsledky, ktoré vydržia.

Randy Ray - CEO
Randy Ray - CEO

"To jediné, na čom v živote záleží, je urobiť život lepším. Tento svet opúšťame všetci s prázdnymi vreckami a keď ho opustíme, budeme sa zodpovedať z dvoch vecí: Ako sme sa správali k matke Zemi a k ľuďom."

                                                                                              Randy Ray

Jeunesse vám pomôže k mladosti štyrmi inovatívnymi spôsobmi:

Produkty: 

Systém Zdokonaľovania Mladosti (Y.E.S.) od Jeunesse nie je len o tom, aby ste vyzerali mlado. Je to o pocite dlhodobej mladosti. Vedy, ktoré uplatňujeme, sú tie najnovšie a najmodernejšie. Naše najlepšie z najlepších receptov sú tie najinovatívnejšie a výsledky o omladnutí sú skutočné. 

Ľudia: 

Jeunesse poskytuje takú emocionálnu odmenu, akú neposkytuje žiadna iná spoločnosť sieťového marketingu. Kultúra Jeunesse vyviera z integrity a kľúčových hodnôt zakladateľov. Preto je naša globálna rodina distribútorov súčasťou odmeňujúcich vzťahov, založených na vzájomnom rešpekte, dôvere a láske.

Plán: 

S jedným z najlukratívnejších kompenzačných plánov na svete, Jeunesse Finančný Odmeňovací Plán, dokáže odmeniť viac ľudí väčším množstvom peňazí. A vďaka hojnosti motivačných a cestovných promočných súťaží, ktoré sú súčasťou nášho biznisu, je samotná kultúra Jeunesse považovaná za odmeňujúci životný štýl. Prečítajte si viac o našej príležitosti. 

Platforma:

Jeunesse sa neuspokojí s tradičnými stratégiami sieťového marketingu. My sme sa chopili technologickej generácie s najmodernejšou platformou, ktorú distribútori milujú.


Náš medicínsky tím: