Instantly Ageless je silný mikrokrém proti vráskam, ktorý pracuje rýchlo a efektívne na znížení viditeľných známok starnutia. Revolučnou zložkou je argireline: peptid, ktorý pracuje podobne ako botulotoxín a však bez ihiel. Instantly Ageless oživuje pokožku a znižuje vzhľad jemných liniek a vrások pre bezchybnú pleť.

Na ktoré oblasti tváre je možné aplikovať Instantly Ageless?  NA VŠETKY!

1. Vrásky na čele

Problém, ktorý trápi mnohých z nás. Či už sa mračíme, alebo sme prekvapení, vždy pri prejavovaní emocií výrazne "krčíme" pokožku na čele. Pre efektívnu redukciu týchto vrások preto odporúčame aplikovať Instantly Ageless na celú oblasť čela.

2. a 3. Obočie

"Padnuté" obočie jednoznačne pridáva na veku. Chirurgické zákroky nie sú lacnou záležitosťou a nie vždy naplnia naše očakávanie. Preto pre krátkodobé pozdvihnutie obočia odporúčame aplikovať Instantly Ageless tesne nad hornou a následne aj dolnou líniou obočia.

4. Očné "vačky"

Veľmi nepríjemný problém, ktorý dokáže nepríjemne potrápiť na pracovnom pohovore či v spoločnosti. Unavený výraz jednoznačne na veku neuberá. Je to však jednoduché riešenie, ktoré Instantly Ageless ponúka.

5. Póry

Pre redukciu výrazných pórov aplikujte Instantly Ageless na problémové miesta.


Perfektný deň začína dokonalou pleťou. Instantly Ageless je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zameral na oblasti, ktoré stratili pružnosť. Tento produkt sa okamžite vstrebe do pokožky, čím dochádza k okamžitému vyrovnaniu jemných vrások. Mnohí boli svedkami fascinujúcich výsledkov v priebehu niekoľkých sekúnd. Instantly Ageless je výkonnou alternatívou pre spevnenie pokožky, postihnutej voľnými radikálmi a nebezpečenstvami zo životného prostredia. Tento produkt je na čele v boji proti starnutiu. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                      Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.