FINITI

Výskum, ktorý získal Nobelovu cenu, odhalil fundamentálnu príčinu prirodzeného bunkového starnutia. Odpoveď nie je viditeľná ľudským okom, a je to niečo, čo sa nazýva TELOMÉRA. Teloméry sú produkované opakujúcimi sa reťazcami DNA a slúžia ako ochranný uzáver alebo zakončenie našich chromozómov. Ich úlohou je chrániť naše DNA. Keď sa narodíme, naše teloméry sú dlhé, ale postupom času sa začnú skracovať. Skracovanie telomérov sa v podstate môže prirovnať rozstrapkaniu končekov šnúrok do topánok, a proces, nazvaný "bunkové starnutie" môže začať.

Keď sa naše teloméry stanú príliš krátkymi, naše bunky už viac nevedia plniť svoje funkcie. Bunky začnú ničiť samé seba a nakoniec odumrú. Vedci nazývajú tento proces apoptózou. Odumieranie buniek je jedna vec, ale keď bunky jednoducho prestanú plniť svoju funkciu, čo sa nazýva senescencia, začnú chrliť zo seba nebezpečné voľné radikály a molekuly spôsobujúce zápal, a tieto zásadne poškodzujú okolité bunky. Tak teda, ako by sa dalo bojovať proti tomuto procesu ? Pri jednej patentovanej výživnej látke bolo zistené, že bezpečne predlžuje skrátené teloméry v ľudskom tele. Ešte fascinujúcejšia je skutočnosť, že toto je JEDINÁ známa substancia v celej histórii ľudstva, ktorá je schopná vykonať túto funkciu. 

Predstavujeme vám FINITI, ktoré prirodzene obohacuje enzým nazývaný telomeráza, ktorý je potrebný pri predlžovaní našich skrátených telomérov.Týmto sa predlžuje zdravá životnosť našich buniek. Tisícky štúdií preukázali spojitosť medzi skrátenými telomérmi a prirodzeným procesom bunkového starnutia. Samozrejme, nič nemôže zastaviť starnutie, ale zdravé bunky znamenajú zdravý interný systém. Zdravý vnútorný systém znamená zdravé telo. A zdravé telo znamená silné, šťastné, mladistvé ja. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                       Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.