VidaCell

Vidacell je prírodný doplnok stravy, ktorý spolu so životne dôležitými živinami poskytuje bunkám v tele pomoc pre optimálne zdravie. VidaCell je vyrobený zo zŕn ryže, ktorá sa pestuje na prírodných stráňach a je zozbieraná v primárnej fáze rastu počas doby, kedy je ich nutričný obsah najvyšší. Produkt VidaCell prichádza zo Siam Valley v Thajsku, regiónu vo svete známom pre jeho pôdy, ktoré sú najúrodnejšími pôdami aké boli nájdené, vďaka tisícke rokov prírodnej organickej minerálnej akumulácie.

VidaCell je hypoalergénny, bez obsahu mlieka, pšenice, lepku, cukru, chemikálií, umelých farbív, umelých príchutí, prísad alebo konzervačných látok či genetickej modifikácie. Polysacharidy, polypeptidy a kofaktory sú obsiahnuté v produkte VidaCell a pomáhajú podporovať vaše optimálne zdravie.  


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                 Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.