Zdravá a žiarivá pokožka - správne používanie produktov LUMINESCE

02.08.2017

Ste zmätení z množstva produktov a možností, ktoré produktová rada LUMINESCE ponúka? Dr. Donna Antarr, ktorá je členkov lekárskeho dozoru spoločnosti Jeunesse pripravila niekoľko tipov a odporúčaní ako správne pracovať s produktami LUMINESCE a nestráviť pri tom celý deň.

Dr. Nathan Newman počas rokov nedávno minulých formuloval kompletnú starostlivosť o pleť tak, aby vyhovovala všetkým druhom pleti a poskytla jej to, čo potrebuje pre dokonalý vzhľad.


Aké je správne poradie používania našej rady produktov LUMINESCE určenej k správnej starostlivosti o pleť?

1. LUMINESCE čistiaci gél -> používajte ho ráno a večer

2. LUMINESCE bunkové omladzujúce sérum -> používajte ho hneď po očistení pleti čistiacim gélom ráno aj večer

3. LUMINESCE rozjasňovač pleti -> žiarivá pokožka nie je s týmto produktom žiaden problém, stačí ho aplikovať ráno a večer po aplikácii LUMINESCE séra

4. LUMINESCE denný krém s ochranným faktorom SPF 30 -> ako už napovedá samotný názov, tento krém je vhodné používať ráno po aplikácii séra, alebo pri používaní rozjasňovača po jeho aplikácii

5. LUMINESCE nočný krém -> používajte ho večer po očistení pleti čistiacim gélom, ideálna po kúpeli

6. LUMINESCE esenciálne telové mlieko -> doprajte ideálny pomer výživných látok pokožke celého tela, aplikujte naše telové mlieko ráno po prebudení a večer po kúpeli

7. LUMINESCE liftingová maska -> tento produkt stačí používať 1 až 2 krát za týždeň, po očistení tváre čistiacim gélom, následne po očistení tváre od zvyškov masky, použite sérum LUMINESCE

Nosným produktom celej série LUMINESCE je sérum. Všetky produkty boli následne vytvárané tak, aby podporovali a dopĺňali účinnosť séra LUMINESCE. Ak poznáte niekoho, kto nemá rád dlhé procedúry nanášania krémov na tvár, jednoznačne je preň ideálne sérum LUMINESCE, ktoré mu prinesie najlepšie výsledky už za pár týždňov. Rovnako je to v prípade mužov, ktorí trávia starostlivosťou o pleť zvyčajne len minimum času, čo je veľkou chybou a postupujúcim vekom je to na ich tvári zreteľne vidieť. Pre aplikáciu séra LUMINESCE naozaj postačí minimum času, len 2 minúty ráno a večer.

Typy pre čo najefektívnejšiu aplikáciu LUMINESCE séra:

1. Po očistení čistiacim gélom osušte pokožku jemným uterákom.

2. Naneste si dostatočné množstvo séra (1 až 2 stlačenia) na ruku, ktorou produkt nebudete aplikovať.

3. Následne použite 2 prsty a brušká priložte do nadávkovaného séra.

4. Krúživými pohybmi aplikujte na tvár, krk, prípadne dekolt.

Je dôležité upozorniť na fakt, že pokožka je schopná prijať najväčšie množstvo výhod, ktoré jej sérum ponúka, bezprostredne po umytí.

Typy pre správnu aplikáciu masky LUMINESCE:

1. Na aplikáciu odporúčame použiť jemnú kefu na tvár. Maska má hustejšiu štruktúru a pri kontakte so vzduchom takmer okamžite začína schnúť a tvrdnúť, preto je vhodné ju aplikovať čo najrýchlejšie.

2. Je ťažké odhadnúť správne množstvo masky. Príliš tenká vrstva síce vyschne pomerne rýchlo, ale jej následne odstraňovanie je časovo veľmi náročné, pretože sa odlupuje len veľmi malými kúskami. Je preto ideálnejšie naniesť hrubšiu vrstvu, ktorá môže schnúť o 2 až 3 minúty dlhšie, ale jej následne odstránenie je veľmi jednoduché.

3. Naneste produkt aj okolo očí, nie však na očné viečko. Rovnako je možné masku použiť na krk a oblasť dekoltu.

Je vhodné si na aplikáciu masky vybrať dni, kedy máte k dispozícii viac času, nakoľko je potrebné si na celú procedúru vyhradiť približne 30 minút času.

Svoj pokrok je ideálne porovnávať pomocou priebežne zhotovovaných fotografií z viacerých uhlov. Už po prvom týždni je možné vidieť prvé výsledky. Podľa štúdie, ktorú pre spoločnosť JEUNESSE vykonala spoločnosť ST&T RESEARCH INTL. v Spojených štátoch na vzorke 30 účastníkov počas 8 týždňov, 100% z nich súhlasilo s tvrdením, že ich pokožka je viditeľne zdravšia a mladšia po prvých 4 týždňoch používania produktov LUMINESCE. Až 93% z účastníkov súhlasilo s tvrdením, že ich pokožka je žiarivejšia po 2 týždňoch používania produktov LUMINESCE. Pocit účastníkov potvrdzujú vykonané testy.