LUMINESCE čistiaci gél

LUMINESCE omladzujúci čisiaci detoxikačný gél je jedinečný čistiaci gél na tvár, ktorý chráni prirodzenú hydratáciu vašej pleti, pričom jemne odstraňuje nečistoty až do hĺbky pórov. Vďaka starostlivo zvoleným ingredienciám pod dohľadom svetovo uznávaného dermatológa, Dr. Nathana Newmana, LUMINESCE omladzujúci čistiaci gél detoxikuje vašu pleť, pričom uchováva dôležité živiny a vlhkosť, ktorá je potrebná pre podporu regeneračných procesov buniek.

Prvým krokom v boji proti starnutiu, bez ohľadu na váš vek, je očistenie pleti. LUMINESCE omladzujúci čistiaci gél v skutočnosti pôsobí na bunkovom stupni pre odstránenie a ochranu pred usadením tukov, baktérií a iných toxínov, čím bude vaša pleť zdravšia a viditeľne mladšia. Tento očisťujúci gél dodá vašim pórom esenciálne živiny a vitamíny a pomôže pri ochrane proti tvorbe nechcených a nevzhľadných škvŕn. LUMINESCE omladzujúci čistiaci gél bol navrhnutý pre odstránenie starých, odumretých pleťových buniek, pre obnovenie jasnejšej, žiarivejšej a mladistvejšej pleti. 

Špeciálna zmes alfa a beta hydroxykyselín obsiahnutá v LUMINESCE omladzujúcom čistiacom géli dokonale zjemní a uhladí štruktúru vašej pleti, zanechajúc pocit čistej, mäkkej a pružnej pleti, pripravenej pre absorbciu maximálnych účinkov programu LUMINESCE. Prekrásna pleť nielen u žien, ale aj u mužov je na dosah ruky, s LUMINESCE omladzujúcim čistiacim gélom


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                          Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám