LUMINESCE hydrashield mask

Denne sme vystavovaní znečisteniu, ktoré sa nachádza v ovzduší. Výfukové plyny, škodlivý dym z priemyselných komínov, uhoľných elektrárni, vírusy, baktérie a mnoho iného. Toto všetko denne pristáva na našej pleti. Následkom toho je celý rad kožných problémov a známok predčasného starnutia. Riešenie? LUMINESCE HYDRASHIELD MASK! Nový produkt od JEUNESSE predstavuje jedinečné riešenie ochrany pleti pred znečistením, ktorý efektívne bráni vašu pleť pred agresívnymi látkami v ovzduší a voľnými radikálmi. Rovnako efektívne napomáha prirodzenej hydratácii pleti v kombinácii s patentovanou APT-200 technológiou rastových faktorov.  

LUMINESCE hydrashield mask je vyrobená z biocelulózy a obsahuje celý rad vyživujúcich a hydratačných ingrediencií akou je napríklad koreň ázijskej okrasnej trávy. Jednou zo zložiek tohto unikátneho produktu je aj bambucké maslo, ktoré je známe svojím antioxidačným účinkom. Okamžite upokojí a hydratuje nevýraznú, unavenú pleť. Tento ochranný štít pomáha pri posilnení ochrannej bariéry pokožky pre odhalenie žiarivejšej a mladistvej pleti.


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                          Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.