LUMINESCE nočný krém

V kombinácii odborných skúseností a technológií svetovo uznávaných lekárov, pôsobí počas vášho spánku - keď je bunková regenerácia najaktívnejšia - zvýšením zdravia DNA vašej pleti. Toto účinné kozmeceutikum je postavené na najpokročilejších klinických výskumoch, ktoré sú dnes dostupné, a je navrhnuté tak, aby zlepšilo špecifické metabolické metódy zapojené do procesu starnutia. LUMINESCE progresívny nočný korektor obsahuje prirodzene získané ingrediencie, ktoré podporujú vrodenú schopnosť vášho tela reparovať vaše DNA na bunkovom stupni.

Počas normálneho procesu starnutia, vaše bunky a gélu podobná substancia, ktorá pôsobí ako lubrikant medzi nimi, strácajú hydratáciu, následkom čoho sa vaša pleť stenšuje a vysúša. Rast nových pleťových buniek sa spomaľuje, čím sa vytvára matná a chradnúca pokožka a teloméry, ktoré chránia vaše DNA pred poškodením, sa skracujú. Každodennou činnosťou sa vystavujeme pôsobeniu voľných radikálov, ktoré môžu poškodiť bunky našej pleti. LUMINESCE progresívny nočný korektor kombinuje najnovšiu patent-pending technológiu kmeňových buniek, aby sa podporili prirodzené sebaobnovovacie mechanizmy a zredukovali sa znaky starnutia, kým vy spíte. Tento jemný upokojujúci krém dodá vašej pleti potrebnú hydratáciu, takže po prebudení bude regenerovaná a revitalizovaná. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

 Kontakt: 0907 978 173                                                                   Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.