LUMINESCE sérum

LUMINESCE sérum je prvým prevratným produktom proti starnutiu, ktorý ako jediný podporuje prirodzenú schopnosť tela obnoviť, regenerovať a omladiť vašu pleť. Použitím exkluzívnej Patent Pending zložky, získanej z dospelých kmeňových buniek, ktorá obsahuje viac ako 240 kľúčových ľudských rastových faktorov a bunkových messengerov, LUMINESCE sérum na omladzovanie buniek šetrne pretransformuje vašu pleť a minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások. Vyzerajte mladšie, zdravšie a žiarivejšie vďaka tomuto revolučnému séru, ktoré vám pomôže vrátiť život vašej pleti. 

Výsledky sú krásna vec...

Čím ste starší, tým viac sa redukuje produkcia rastových faktorov vo vašej pleti, následkom čoho sa zintenzívňujú viditeľné efekty starnutia. Teraz môžete vďaka týmto faktorom, pomocou každodennej aplikácie LUMINESCE séra na omladzovanie buniek, vyzerať o roky mladšie. Rastové faktory a bunkové messengery obsiahnuté v technológii kmeňových buniek spolupracujú s prirodzenými procesmi vašej pleti, čím podporujú jej omladzovanie a redukujú výskyt jemných liniek a vrások. 

LUMINESCE sérum na omladzovanie buniek odhalí vašu žiarivejšiu, jemnejšiu a pevnejšiu pleť. S viditeľnou redukciou výskytu jemných liniek a vrások, tento progresívny produkt pre starostlivosť o pleť pôsobí vo dne i v noci, aby vám pomohol vrátiť vašu mladistvú sebadôveru s pozoruhodnými a bezpečnými výsledkami. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                   Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.