LUMINESCE liftingová maska

LUMINESCE liftingová maska je kombináciou posilňujúcich a osviežujúcich antioxidantov spolu so silnou technológiou kmeňových buniek, ktoré vytvárajú pre vašu pokožku spevňujúcu masku, ktorá skrášľuje a hydratuje - dokonca aj po jej odstránení. Naša unikátna receptúra pochádza z exotických rastlín, ktoré sa nachádzajú hlboko v divokých lesoch pohoria Ánd. Tieto rastliny sa viažu na povrch pokožky a spôsobujú okamžitý lifting tým, že zabezpečujú vlhkosť , ktorá je základom pre úpravu pokožky. Starajte sa o seba a dožičte si  prepychové kúpele s maskou bohatou na vitamíny.

Vaša pokožka je dôležitou súčasťou vášho tela - chráni pred vírusmi a baktériami; pomáha udržať rovnováhu tekutín a úrovne elektrolytu; a obsahuje nervové zakončenia, ktorými cítite chlad a teplo. Pokožka je pre vás dobrá, tak prečo nebyť dobrý k nej? Výživové cukry, ktoré sa nachádzajú v LUMINESCE liftingovej maske sú prírodné, takže pokožka ľahko vstrebáva ich čistiace a obnovujúce vlastnosti.

Patentovaná receptúra vytvára trojrozmernú matricu, ktorá neustále dopĺňa výživu aj po odstránení LUMINESCE liftingovej masky z pokožky. Pri pravidelnom používaní masky sa pokožka naučí udržiavať si lifting a zároveň vytvárať štruktúru kontúr tváre a modelovať ju do perfektnej mladosti. 

Vytvorené na redukovanie vznikajúcich jemných liniek a vrások. LUMINESCE liftingová maska v sebe kombinuje silu rastliny tara a koreňa čakanky, ktoré uzamykajú vlhkosť hlboko v tkanive pokožky. Pretože táto maska jemne olupuje, odstraňuje starú pokožku a odhaľuje žiariacu pleť. Luminesce maska s maximálnym liftingom je rozhodujúcou zložkou pre správnu životosprávu pri starostlivosti o pokožku. Zachráňte svoju pokožku pred ničiacim vplyvom veku pomocou LUMINESCE


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                 Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.