M1ND - obsahujúci CERA-Q - je výživový doplnok pri ktorom bola klinicky dokázaná jeho podpora pamäte a redukucie mentálneho rozptýlenia. 

Inšpirovaný východnou medicínou, klinicky overené účinky proteínov z kukly priadky morušovej, jedinečná chuť, exkluzívne od Jeunesse...

M1ND - začínajte každý deň s otvorenou mysľou

Výhody, ktoré ponúka M1ND

Základom myšlienky "generácie mladých" nie je len cítiť sa dobre. Aby sme posunuli náš systém Y.E.S. na úplne novú úroveň, je dôležité upriamiť našu pozornosť na našu myseľ. Ľudia ako Einstein, DaVinci, Michelangelo, ktorých dnes nazývame géniami, mali myseľ, ktorá pracovala na úžasnom leveli. Zdrojom vašej pamäti je vaša myseľ a otázkou, ktorú si dnes kladieme, je ako zvýšiť účinnosť mysle alebo ako ju vylepšiť. Myseľ je úžasný zapisovač a prehrávač zážitkov, ktoré prežívame počas celého nášho života. A však ako starneme, nestrácame len fyzické vlastnosti, ktoré sme predtým považovali za samozrejmé v našom živote, ale rovnako prichádzame aj o dôležité funkcie našej mysle. Je pre nás ťažšie zapamätať si mená ľudí, názvy lokalít, taktiež je pre nás zložitejšie uchovať si spomienky. Všetky tieto činnosti majú niečo spoločné a tým niečím sú neurotransmitery, ktoré sú zodpovedné za proces "nahrávania" informácií. Ľudia využívajú len 3 až 4% svojej pamäti a ako starneme, klesá toto nízke číslo na ešte nižšie. Úlohou anti-aging medicíny nie je len zaoberať sa stránkou vzhľadu a fyzickej spôsobilosti, ale rovnako aj riešenie závažného problému poklesu našich mentálnych funkcií pamäti.

Pre lepšiu predstavivosť aká zaťažovaná je v súčasnosti naša pamäť, je potrebné si uvedomiť, že už len obyčajné zhliadnutie videa nás zavalí mnohými podnetmi a informáciami, ktoré musí naša myseľ spracovať. Tento nával informácií nazvali vedci mentálnym preťažením.

Veda, ktorá stojí za vznikom produktu M1ND je unikátna. Tento produkt obsahuje niekoľko kľúčových ingrediencií ako napríklad L-theanín, pri ktorom bola klinicky dokázaná jeho schopnosť redukovať deštrukciu mentálnych schopností, pomocou zachovania pokojného stavu mysle bez toho, aby ste pociťovali ospalosť. Mnoho ľudí, ktorý užívali L-theanín pocítili výrazné zlepšenie pokiaľ ide o niečo, čomu hovoríme "mentálne táranie", kedy naša myseľ "vytvára dialógy" sama so sebou v mozgu a to hlavne v dňoch, kedy je preťažená, napríklad prácou či rodinnými záležitosťami. CERA-Q podporuje proteíny, ktoré sa nachádzajú v mozgu, CERA-Q je zároveň hlavnou zložkou nového produktu M1ND.

Nezabúdajme, že medzi to najdôležitejšie, čo v živote máme, patria aj naše spomienky. Dali sme procesu starnutia novú prekážku a tá prekážka sa nazýva M1ND.

Povedzme spoločne stop mentálnemu preťaženiu 21. storočia. Každý z nás môže žiť dlhšie a zdravšie, to však nie je možné bez zdravej a silnej mysle. 

Riešenie ponúka M1ND exkluzívne od Jeunesse.


"ŠIKOVNÁ"  VOĽBA

Každá unca produktu M1ND obsahuje:

Delikátnu citrónovú snehovú pusinku

Rozptýlenie znižujúci L-theanín

Pamäť zachovávajúci CERA-Q

Praktické cestovné balenie

Začnite svoj deň s otvorenou mysľou...


Viac informácií už čoskoro!


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                             Peter Šulík