Reserve

RESERVE je unikátka zmes vysoko účinných, prírodných ANTIOXIDANTOV, získaných z rôznych druhov prevažne exotického ovocia a rastlín.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti organizmu nikdy nebola dôležitejšia ako je tomu práve dnes. RESERVE je prirodzene sladký produkt, bez obsahu umelých sladidiel, konzervantov a farbív, ktorý účinne dopĺňa látky potrebné pre správne fungovanie celého organizmu a zároveň vďaka obsahu RESVERATROLU aktívne podporuje kardiovaskulárny systém, čím napomáha jeho správnemu fungovaniu. 

Ingrediencie

Resveratrol, tmavé čerešne, čučoriedky, americké hrozno Concord, granátové jablko, acai, aloe vera, zelený čaj, extrakt zo semien hrozna 


RESVERATROL

Naša hlavná zložka produktu RESERVE - Resveratrol je látka veľmi priaznivo pôsobiaca na kardiovaskulárny systém. Rovnako efektívne podporuje imunitný systém a zrak. Prirodzene sa táto látka nachádza v šupkách červeného hrozna ako aj v červenom víne.

TMAVÉ  ČEREŠNE

Toto lahodné a sladké ovocie v tvare srdca bolo postupe rožšírené po celom svete. Jeho pôvod však nachádzame v Kaukazských horských oblastiach. Toto ovocie obsahuje významné množstvo antokyanínových glykozidov, ktoré sú známe svojou schopnosťou neutralizovať voľné radikály, ktoré sa nachádzajú v našom organizme.

ČUČORIEDKY

Prezývané povodnými obyvateľmi Ameriky tiež "hviezdne bobule" vďaka päťcípemu tvaru ich kvetov, sú čučoriedky jedným z najsilnejších prírodných "liečiv". Vďaka ich bohatstvu na vitamíny C, A, K a E aktívne podporujú správne fungovanie tráviaceho tratku ako aj kardiovaskulárneho systému. Rovnako sú známe aj svojím priaznivým účinkom na močové cesty.

AMERICKÉ  HROZNO  CONCORD
Tento druh hrozna je charakteristický svojou pevnou, tmavo purpurovou farbou a semenami, ktoré obsahujú ktoré prirodzene obsahujú fytonutrienty nazývané polyfenoly. Výskum naznačuje, že niektoré polyfenoly môžu zohrávať dôležitú úlohu pri podpore zdravia srdca.
GRANÁTOVÉ  JABLKO

V mnohých kultúrach je granátové jablko symbolom hojnosti a nádeje. Tento "klenot zimy" ukrýva vo svojom vnútri zhluky šťavnatých semien, ktoré sú mimoriadne bohaté na antioxidanty.

ACAI

"Bosorka koruny" ako ju prezývali pôvodný obyvatelia Amazónie bola uctievaná pre svoje výnimočné výživové vlastnosti. Jeden z najbohatších zdrojov antioxidantov - acai sme rovnako zahrnuli do zloženia nášho produktu RESERVE!

ALOE  VERA

Táto jedinečná rastlina je známa predovšetkým svojím pozitívnym vplyvom na imunitný systém. Rovnako ma výborné protizápalové účinky a pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi.

ZELENÝ  ČAJ

Je bohatý na antioxidačný Katechín, čím podporuje očistu organizmu od nežiadúcich voľných radikálov. Je najobľúbenejším čajom v celej Číne a do sveta prerazil po roku 1900. 

POHODLNÉ  BALENIE  VHODNÉ  AJ  NA  CESTY

Vďaka praktickému baleniu do balíčkov s jednoduchým otváraním je možné mať RESERVE kdekoľvek so sebou.

OVERENÁ  EFEKTIVITA

Pozitívne výsledky CAP-e testu dokázali, že RESERVE efektívne bráni bunky pred oxidatívnym poškodením. 


Tento produkt je výhrou pre každého. Lekári a špecialisti na výživu z celého sveta uznávajú, že podstatnou príčinou predčasného starnutia je poškodenie našich buniek voľnými radikálmi. Títo špecialisti sú presvedčení, že efektívny spôsob, ako sa chrániť pred poškodením voľnými radikálmi, je konzumácia dostatočného množstva antioxidantov. 

Podľa rozsiahlych lekárskych výskumov a klinických testov je najlepším spôsobom konzumácia správnej stravy a užívanie antioxidačných doplnkov stravy. RESERVE je excelentným ochranným prostriedkom proti poškodeniu voľnými radikálmi. RESERVE dodáva vášmu telu významné množstvo RESVERATROLU, prírodnej antioxidačnej zložky, ktorá sa nachádza v šupkách červeného hrozna a vďaka biologicky vysoko dostupnej gélovej forme sa oveľa lepšie absorbuje, než iné produkty v tabletovej forme. 

Je to jedinečná prírodná zmes dôležitých antioxidantov, antokyanínov a esenciálnych mastných kyselín s regeneračnými účinkami, ktoré posilnia vaše zdravie a pomáhajú pri oddialení predčasného starnutia. RESERVE je prirodzene sladký a prekypuje exotickými príchuťami. Tento chutný a výživný gél, ktorý bol vytvorený s cieľom poskytnúť vám potrebnú ochranu, zaistí, aby ste cítili mladistvú vitalitu a zvyšuje pocit celkového dobrého zdravia.  


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                              Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.