Мы – Jeunesse. Мы – поколение молодости.

Независимый дистрибьютор / Independent distributor

Dajte svojmu telu všetko, čo potrebuje

Kedysi dávno španielsky vizionár a prieskumník Ponce de Leon, viedol prvú európsku výpravu do krajiny, dnes známej pod názvom Florida s nádejou, že nájde "PRAMEŇ VEČNEJ MLADOSTI". Hľadanie bájneho raja večnej mladosti, zdravia a krásy vždy fascinovalo ľudské mysle. Dnes je Florida domovom JEUNESSE GLOBAL, ktorá je na čele objavu podporujúceho omladenie a spomalenie procesu starnutia. Mystický prameň mladosti je dnes symbolom spoločnosti Jeunesse. Spoločnosť JEUNESSE GLOBAL bola vytvorená so zámerom poskytnúť každému rad inovatívnych produktov, ktoré dokážu omladzovať a spomaliť následky procesu starnutia. 

Čo znamená názov JEUNESSE

Názov tejto spoločnosti pochádza z francúzkeho jazyka a znamená MLADOSŤ. Dátum vzniku spoločnosti je z pohľadu čínskej kultúry magický, nakoľko spoločnosť bola založená 9.9.2009 o 21:00 a práve 9 symbolizuje v čínskej kultúre dlhovekosť. Trhový dopyt po produktoch v oblasti omladenia nebol nikdy väčší ako je práve dnes. Nárast priemerného veku obyvateľov planéty v kombinácii s vývojom anti - starnúcich produktov, vyvolal akýsi MAXI trend najvýznamnejšieho obchodu vplývajúceho na celosvetový hospodársky trh. Kedy bude vhodnejšie stať sa súčasťou priemyslu, ktorý ako jeden z mála pozitívne vplýva na celosvetový hospodárky trh, ak nie teraz ? 

Naša spoločnosť v číslach

Milióny spokojných klientov vo viac ako 160 krajinách sveta, miliardové obraty, najrýchlejší rast v oblasti anti-aging.
 

1 mld. USD

GLOBÁLNYCH TRŽIEB

8

ROKOV SKÚSENOSTÍ

100%

ZÁRUKA KVALITY

Zodpovedný tím pripravený odpovedať na vaše otázky 

Sme kedykoľvek pripravení pomôcť a odpovedať na vaše otázky. GeneráciaMladých.sk vám už 3 roky prináša najlepší servis v oblasti zdravia a krásy. Ohlasy mnohých spokojných klientov hovoria samé za seba. Neváhajte nás kontaktovať aj vy!

+421 907 978 173