AM & PM ESSENTIALS

AM & PM ESSENTIALS sú jedinečným výživovým doplnkom, ktorého cieľom je pomôcť dosiahnuť optimálne zdravie a spomaliť symptómy predčasného starnutia. Zloženie AM & PM ESSENTIALS bolo vytvorené tak, aby vášmu telu dodalo všetky dôležité vitamíny a živiny, preto obsahuje synergistickú zmes špeciálnych ingrediencií, ktoré pomáhajú udržať zdravý biorytmus, podporujú kritické biologické procesy a nepretržite bojujú proti znakom starnutia.

AM & PM ESSENTIALS sú odporúčané uznávaným lekárom, Dr. Vincentom Giampapom, líderskou autoritou anti-aging technológie a účinky sú potvrdené niekoľkoročnými klinickými výskumami a štúdiami. Hoci starnutie je prirodzeným procesom v našom živote, intenzita, ktorou starneme je kombináciou niekoľkých faktorov: Ako si poradíme so stresom, výberom životného štýlu, genetikou a našim prostredím. Po čase môže viesť kombinácia týchto faktorov k akumulácii poškodení našej DNA - stavebných prvkov nášho organizmu. Naše telo má schopnosť opraviť tieto poškodenia a uskutočniť kritické biologické procesy, ktoré predurčujú naše zdravie a dlhovekosť. AM & PM ESSENTIALS nasledujú model kalorickej reštrikcie - jediná vedecká metóda s klinickými výsledkami, ktorá dokazuje spomalenie znakov starnutia - a jej kľúčovým terčom sú bunkové procesy súvisiace so starnutím, ako je oxidácia, glykácia, metylácia a prirodzená korekcia DNA. 

AM ESSENTIALS vám dodajú dlhotrvajúcu energiu na celý deň a zvyšujú mentálnu čulosť. 

PM ESSENTIALS pomáhajú pripraviť vaše telo na pokojný nočný spánok, čím sa vaše telo môže sústrediť na udržiavanie a regeneráciu buniek. Tento vyrovnaný prístup k zdravému starnutiu vám poskytuje prostriedky, ktoré potrebujete k zlepšeniu kvality vášho života zvnútra i navonok. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                  Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.