Instantly Ageless je silný mikrokrém proti vráskam, ktorý pracuje rýchlo a efektívne na znížení viditeľných známok starnutia. Revolučnou zložkou je argireline: peptid, ktorý pracuje podobne ako botulotoxín a však bez ihiel. Instantly Ageless oživuje pokožku a znižuje vzhľad jemných liniek a vrások pre bezchybnú pleť.

Perfektný deň začína dokonalou pleťou. Instantly Ageless je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zameral na oblasti, ktoré stratili pružnosť. Tento produkt sa okamžite vstrebe do pokožky, čím dochádza k okamžitému vyrovnaniu jemných vrások. Mnohí boli svedkami fascinujúcich výsledkov v priebehu niekoľkých sekúnd. Instantly Ageless je výkonnou alternatívou pre spevnenie pokožky, postihnutej voľnými radikálmi a nebezpečenstvami zo životného prostredia. Tento produkt je na čele v boji proti starnutiu. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                      Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.