LUMINESCE telové mlieko

LUMINESCE regeneračné telové mlieko poskytuje absolútnu hĺbkovú hydratáciu s regeneračnými účinkami technológie dospelých kmeňových buniek. Toto jedinečné, exkluzívne telové mlieko bolo špeciálne navrhnuté s optimálnymi ingredienciami pod dohľadom svetovo uznávaného dermatológa, Dr. Nathana Newmana pre uchovanie mladistvého jasu vašej pokožky a pre zabránenie predčasného starnutia. LUMINESCE esenciálne regeneračné telové mlieko jemne vyživuje, obnovuje a zmäkčuje všetky typy pokožky, hlavne hrubšie a suchšie oblasti, bez upchania vašich pórov.

Po rokoch vaša pokožka stráca svoj mladistvý vzhľad, čo je dôsledkom vystavenia našej pokožky rôznym environmentálnym stresovým faktorom, ako sú ultrafialové lúče slnka a voľné radikály. Viditeľnými následkami sú: tvorba vrások, pigmentových škvŕn, dehydratovaná a prepadnutá tvár; neviditeľnými následkami sú zmena štruktúry vašej pleti a zrýchlený proces starnutia. Photoaging, čo je dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu, môže vážne a natrvalo poškodiť vašu pleť. LUMINESCE esenciálne regeneračné telové mlieko nepretržite ochraňuje vašu pleť podporovaním prirodzených regeneračných procesov, vďaka čomu zostane vaša pokožka mäkká, pružná a hydratovaná. 

LUMINESCE esenciálne regeneračné telové mlieko pôsobí na bunkovom stupni, využívajúc účinný fosfolipidný dopravný systém, pomocou ktorého prenikne do pokožky, navráti jej hydratáciu a podporí regeneráciu buniek. Toto luxusné telové mlieko obsahuje účinné výťažky z rastlín obsahujúcich antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a s viac ako 240 kľúčovými ľudskými rastovými faktormi pomáha udržať prirodzené omladzovacie procesy tela. LUMINESCE esenciálne regeneračné telové mlieko poskytuje okamžitú a výnimočne dlhotrvajúcu úľavu mužom i ženám, odhaliac vašu zdravú, žiarivú pleť, po celý deň, každý deň. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                               Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.