Reserve

RESERVE je delikátny gél bohatý na antioxidanty a nevyhnutné tukové prímesy. RESERVE je vyrobený tak, aby podporoval imunitný systém, chránil bunky od poškodenia a starnutia a podporoval celkovú obranyschopnosť organizmu. Rovnako môže pomáhať kardiovaskulárnemu systému ako aj pri znižovaní cholesterolu. 

Tento produkt je výhrou pre každého. Lekári a špecialisti na výživu z celého sveta uznávajú, že podstatnou príčinou predčasného starnutia je poškodenie našich buniek voľnými radikálmi. Títo špecialisti sú presvedčení, že efektívny spôsob, ako sa chrániť pred poškodením voľnými radikálmi, je konzumácia dostatočného množstva antioxidantov. 

Podľa rozsiahlych lekárskych výskumov a klinických testov je najlepším spôsobom konzumácia správnej stravy a užívanie antioxidačných doplnkov stravy. RESERVE je excelentným ochranným prostriedkom proti poškodeniu voľnými radikálmi. RESERVE dodáva vášmu telu významné množstvo RESVERATROLU, prírodnej antioxidačnej zložky, ktorá sa nachádza v šupkách červeného hrozna a vďaka biologicky vysoko dostupnej gélovej forme sa oveľa lepšie absorbuje, než iné produkty v tabletovej forme. 

Je to jedinečná prírodná zmes dôležitých antioxidantov, antokyanínov a esenciálnych mastných kyselín s regeneračnými účinkami, ktoré posilnia vaše zdravie a pomáhajú pri oddialení predčasného starnutia. RESERVE je prirodzene sladký a prekypuje exotickými príchuťami. Tento chutný a výživný gél, ktorý bol vytvorený s cieľom poskytnúť vám potrebnú ochranu, zaistí, aby ste cítili mladistvú vitalitu a zvyšuje pocit celkového dobrého zdravia.  


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                              Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.