ZEN Fit

Sem vložte podnadpis

ZEN fit esenciálny amino nápoj je jedinečnou podporou pre svaly. Iba so 6 kalóriami vaše telo získa viac ako 20 gramov kvalitných proteínov a žiaden metabolický odpad, rovnako i reťazec amino kyselín vrátane L-Leucínu. Dôvod prečo užívame proteín je ten, že potrebujeme esenciálne amino kyseliny, ktoré si naše telo nedokáže vytvoriť. V tejto forme sú ale pripravené na užívanie aby vytvorili a budovali mäkké tkanivá svalov. A to je spôsob akým pracuje ZEN fit. Proteín v tejto forme uspokojuje apetít a dáva vám energiu.

Ako ale starneme, je pre nás ťažšie udržať si svaly a budovať svalovú hmotu aj keď cvičíme. Avšak štúdie ukázali, že všetko čo potrebujeme je viac amino kyseliny nazvanej L-Leucín a ZEN Fit ju má. Ako to teda funguje v tele? Aké je tajomstvo k stálej strate váhy, mladistvému telu a zlepšenému zdraviu? Je to leptín a adiponektín. Leptín- tajomstvo všetkého. Leptín vám dá znamenie, keď ste už plný. Leptín sa vyplaví do buniek v krvi a do hypotalamu podá informácie, že sme najedení. Ak máme vyrovnanú hladinu leptínu v tele, preniká krvou do buniek a dáva informáciu do mozgu, aby vyplo funkciu apetítu a zvýšilo spaľovanie tukov z tukových buniek. Keď ale ľudia akumulujú veľa tuku v bunkách c-kreatívny proteín sa uvoľňuje a bráni leptínu uvoľňovať sa do buniek. Tento leptín nemôže prejsť cez bariéru a podať signál do mozgu čím teda neznižuje apetít. Tak telo kumuluje viac tuku. Tento cyklus sa nazýva odolnosť voči leptínu. Ľudské telo ma super systém na udržanie rovnováhy medzi tukom a štíhlosťou. Nazýva sa to leptín. Ak leptín pracuje správne, náš apetít a chute pracujú v rovnováhe a my nenaberáme extra tuk. 

ZEN Fit exkluzívne od Jeunesse.  


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                  Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.