LUMINESCE denný krém

Denný hydratačný komplex, je účinný hydratačný krém s protivráskovými účinkami a s ochranným faktorom 30, ktorý pomáha pri redukovaní výskytu jemných liniek a vrások vďaka podporovaniu prirodzenej schopnosti vašej pleti rehydratovať sa. S obsahom viac ako 240 kľúčových ľudských rastových faktorov, ktoré stimulujú prirodzené procesy vášho tela, tento brilantný krém na tvár dodá vašej pleti nevyhnutnú hydratáciu. Ako perfektné riešenie pre vaše potreby pri starostlivosti o pleť, LUMINESCE denný hydratačný komplex dramaticky zlepší váš výzor pomocou rehydratácie, regenerácie a revitalizácie vašej pleti na bunkovom stupni. 

Dlhodobé vystavenie sa neodolateľným lúčom slnka a iným potenciálne škodlivým elementom môže vážne poškodiť vašu pleť a zrýchliť proces starnutia.To je dôvod, prečo je pre vás dôležité používať LUMINESCE denný hydratačný komplex s ochranným faktorom 30, ktorý chráni a intenzívne hydratuje pleť vašej tváre, vyživuje ju a obnoví ju tam, kde to najviac potrebujete.Využíva kombináciu prémiových ingrediencií, ktoré boli starostlivo zvolené pod dohľadom svetovo uznávaného dermatológa, Dr. Nathana Newmana, ktorý si ich vybral pre ich vysoko efektívne protistarnúce a hydratačné účinky. Tento nemastný hydratačný krém sa po aplikácii okamžite vstrebáva do pleti a pri každodennom používaní môžu pocítiť značné účinky muži aj ženy. Nečakajte ani jeden deň a odhaľte svoj zdravší výzor a mladistvejšiu pleť. 

Poskytuje okamžitú 24 hodinovú hydratáciu vašej pleti, redukuje výskyt jemných liniek a vrások už za dve hodiny. Prirodzene chráni vašu pleť pred škodlivými UVA a UVB lúčmi. Obsahuje exkluzívny patent-pending, ingredienciu získanú z dospelých kmeňových buniek s obsahom 240+ kľúčových ľudských rastových faktorov, ktoré podporujú prirodzený regeneračný proces vašej pleti, pomáha pri oddialení procesu starnutia. Stimuláciou obnovovania a omladzovania buniek vašej pleti, poskytuje prirodzenú hydratačnú bariéru, ktorá pomáha chrániť vašu pleť pred dehydratáciou, rýchlo sa absorbuje do vašej pleti. 


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl je čoraz dôležitejší nástroj prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                                    Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.