Predstavujeme úplne nový systém starostlivosti o vlasy RVL, ktorý prináša do vašich domov kvalitu a servis tých najlepších salónov. Vďaka jedinečnej kombinácii HPT-6 polypeptidovej technológie a rastlinných látok ako sú jojobový olej, senovka a ľanový olej tento produkt spája to najlepšie z prírody a vedeckých laboratórií. Produkty RVL sú zamerané predovšetkým na revitalizáciu a vzhľad vlasov, ako aj starostlivosť o pokožku hlavy. Príjemná citrusová vôňa dodáva týmto produktom nádych exkluzivity, akú ste doposiaľ zažili len v tých najexkluzívnejších salónoch.

NIE JE TO ZÁZRAK, JE TO VEDA

RVL - ŠAMPÓN

Šapón RVL je prvým z 3 krokov na ceste za nádherne vyzerajúcimi a zdravými vlasmi. Vďaka obsahu senovky gréckej, shikakai, ľanového oleju a glycerínu pomáha zvlhčovať suché vlasy, efektívne ich, ako aj pokožku, čistí a dodáva im hebkosť, po akej ste vždy túžili. Starostlivé zloženie z výťažkov z rastlín, s vitamínmi a minerálmi, bez obsahov parabénov, síranov, silikónov a farbív vyhovuje aj tej najcitlivejšej pokožke.

V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte KONTAKTOVAŤ


RVL - KONDICIONÉR

Náš RVL kondicionér je druhým krokom k dokonalému vzhľadu vlasov. Vďaka obsahu Omega-3 mastných kyselín, oleju z čiernych semienok, výťažku z ľanových semien, jojoby a exkluzívnej HPT-6 technológie vyživuje vlasy a dodáva im prirodzený objem bez pocitu ťažkých vlasov. Dodajte svojim vlasom žiarivosť a lesk, ktoré oslnia každý objektív. 

V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte KONTAKTOVAŤ 


RVL - VYŽIVUJÚCE SÉRUM

RVL vyživujúce sérum jemne hydratuje pramene vlasov a dodáva im vysokokvalitnú zmes botanických a proprietárnych zložiek - vrátane exkluzívnej HPT-6 technológie, čím zvyšuje objem vlasov, a dodáva pokožke hlavy potrebnú hydratáciu. V synergii s vlasovým šampónom a kondicionérom zo série RVL prispieva k celkovému posilneniu vlasov a napomáha ich prirodzene krásnemu vzhľadu.

V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte KONTAKTOVAŤ 


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.