Vianoce s JEUNESSE
sú tie najkrajšie...

Potešte svojich blízkych nádherným darčekom s pridanou hodnotou zdravia a krásy 

GeneráciaMladých.sk Vám aj pred tohtoročnými vianočnými sviatkami prináša exkluzívne balíčky s výraznými zľavami, ktoré potešia každú dámu, či pána pri vianočnom stromčeku. Naši špecialisti sú pripravení pomôcť Vám s výberom toho pravého darčeka pre Vašich blízkych, ako aj pripraviť Vám vianočný balíček presne podľa vašich požiadaviek - exkluzívne len pre nových a stálych klientov GeneráciaMladých.sk.

Balíček starostlivosti o pleť

1x Luminesce sérum 

1x Instantly Ageless

1x Kozmetická taštička + šatka

Darčekové balenie:     ÁNO

Vianočný balíček Naära

1x nápoj Näara

1x Luminesce telové mlieko

1x Luminesce šatka

Darčekové balenie:     ÁNO

Vianočný balíček NV

1x NV Primer

1x NV Bronzer

1x NV Sprejový základ

Darčekové balenie:      ÁNO

Zistite distribučnú cenu VÁŠHO balíčka vyplnením nezáväzného formulára nižšie.


Rezervujte si svoj balíček nezáväzne ešte dnes!*

Veľmi nás teší, že vás naše produkty zaujali a máte záujem o ich rezerváciu. Náš tím operátorov sa s vami veľmi rád skontaktuje a predstaví vám cenovú ponuku a možnosti dodania našich produktov. Stačí vyplniť formulár nižšie a v čo najkratšej dobe vás budeme kontaktovať. Rovnako je možné si produkty objednať aj prostredníctvom telefónneho čísla 0907 978 173.  

*Vyplnenie rezervačného formulára vás nezaväzuje k nákupu produktov. Objednávka sa stáva platnou až vo chvíli, kedy pri kontakte s naším distribútorom odsúhlasíte cenovú ponuku a potvrdíte vašu objednávku. V prípade, že nebudete súhlasiť s cenovou ponukou, môžete objednávku pri kontakte s distribútorom Jeunesse Global zrušiť. AKÉKOĽVEK dodatočné zrušenie objednávky po jej potvrdení nebude možné.  

*Vaše osobné údaje spracúvame a uchovávame podľa platných pravidiel ochrany osobných údajov stránky GeneráciaMladých.sk, ktoré si môžete stiahnuť kliknutím na tlačidlo nižšie.