Spoločnosť JEUNESSE si je istá kvalitou svojich produktov a preto vám teraz ponúka jedinečnú možnosť spoznať úžastné účinky séra LUMINESCE počas 7 dní úplne ZDARMA*. Stačí vyplniť formulár nižšie a už o pár dní môže začať vaša cesta za mladšou a zdravšou pleťou. 

*Akcia sa nevzťahuje na poštovné a balné náklady vo výške 7€.

LUMINESCE sérum je prvým prevratným produktom proti starnutiu, ktorý ako jediný podporuje prirodzenú schopnost tela obnoviť, regenerovať a omladiť vašu pleť. Použitím exkluzívnej Patent Pending zložky, získanej z dospelých kmeňových buniek, ktorá obsahuje viac ako 240 kľúčových ľudských rastových faktorov a bunkových messengerov, LUMINESCE sérum na omladzovanie buniek šetrne pretransformuje vašu pleť a minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások. Vyzerajte mladšie, zdravšie a žiarivejšie vďaka tomuto revolučnému séru, ktoré vám pomôže vrátiť život vašej pleti.  

Podmienky dodania:

* Súhlasím s úhradou poštovných a balných nákladov vo výške 7€ pri preberaní zásielky.

** Vaše osobné údaje spracúvame a uchovávame podľa platných pravidiel ochrany osobných údajov stránky GeneráciaMladých.sk, ktoré si môžete stiahnuť kliknutím na tlačidlo nižšie.