Chcem krajšie telo a zdravší život!

V roku 2015 sme vyvinuli niečo, čo je naozaj úchvatné. Prišli sme s novou, no zároveň overenou  technológiou, ktorá raz a navždy skoncuje s hlavnou príčinou neúspechu mnohých diét - yoyo efektom. Tieto produkty, ktoré vám dnes predstavujeme sú perfektným nástrojom v boji proti obezite a nízkemu podielu svalovej hmoty v tele


Obezita nebezpečne ohrozuje nie len naše sebavedomie, ale predovšetkým zdravie. Jej vedľajším efektom je nepekný tvar postavy s množstvom prebytočného tuku. Naopak nízky podiel svalovej hmoty nám uberá na sile a rovnako nezvýrazňuje prirodzený atletický vzhľad nášho tela. Takže o čom to je? Všetci súhlasíme s tým, že chceme vyzerať lepšie.

Všetci chceme žiť zdravší a dlhší život. Chceme vám preto predstaviť niečo, čo zmení váš pohľad na možnosti získania vytúženého tela od základov. Predstavujeme ZEN. Novú produktovú líniu pre podporu chudnutia, zdravia a budovania svalovej hmoty.

Veda, systém, výsledky...

Dr. Vincent Giampapa, MD, FACS                                      hlavný tvorca produktov ZEN BODI

Dr. Vicent C. Giampapa je plastickým, estetickým a rekonštrukčným chirurgom a výpomocným klinickým profesorom na Univerzite medicíny a stomatológie v New Jersey. Rovnako je riaditeľom Medzinárodného centra plastickej chirurgie a vedúcim lekárom Inštitútu bunkového zdravia. Dlhodobo sa venuje spolupráci so spoločnosťou Jeunesse Global a je hlavným predstaviteľom nutričných doplnkov tejto spoločnosti. Vďaka svojim dlhoročným poznatkom z lekárskej praxe a rovnako z praxe výskumníka Inštitútu bunkového zdravia pomohol vytvoriť systém, ktorý otvára dvere do sveta zdravia a krásy. Prečítajte si úvodné slová Dr. Giampapu k produktom ZEN BODI.

V akom smere sú naše produkty unikátne?

VEDA

Produkty ZEN BODI sú výsledkom dlhoročného bádania uznávaných výskumníkov, založené na nových a overených ingredienciách. Máte tak istotu, že nedávate prednosť marketingovým ťahom pred testovanými zložkami a jasne definovanými funkciami týchto produktov. 

TELO PO AKOM TÚŽITE

Našou prioritou je pomôcť vám na vašej ceste za telom, po akom túžite. Preto sa pre nás zabezpečením produktov naša úloha nekončí, práve naopak. Počas celej vašej premeny je vám vždy k dispozícii člen tímu GeneráciaMladých.sk, ktorý bude pripravený pomáhať vám v najťažších krokoch.