ZEN PROJECT 8

exkluzívne v slovenskom jazyku od GeneráciaMladých.sk

Pripravili sme pre vás jedinečné spracovanie úspešného programu ZEN PROJECT 8, ktorý už pomohol dosiahnuť vysnenú postavu tisícom ľudí na celom svete. Hoci náš ZEN PROJECT 8 momentálne neprebieha, začať je možné kedykoľvek vďaka časopisu ZEN MAGAZINE s detailným návodom ako úspešne získať svoju vytúženú postavu.

Počas 8 týždňov prejdete niekoľkými krokmi, ktoré vám ukážu správnu cestu k vysnenej postave za účasti jedinečných produktov ZEN BODI, chutných receptov a tipov k zlepšeniu účinku programu. Nebolo nikdy jednoduchšie začať so zmenou svojej postavy ako práve teraz.  

KROK 1 - DETOXIKOVAŤ
KROK 2 - SPÁLIŤ TUK
KROK 3 - ŽIŤ V NOVOM TELE


Spájame jedinečné produkty a exkluzívny program, aby sme Vám priniesli to, čo chcete vidieť najviac - výsledky!


ZEN MAGAZINE 3/2017

Ste pripravený/á povedať navždy prebytočnému tuku ZBOHOM?! Pred Vami je 2. fáza nášho programu - redukcia tuku. Podrobnosti a viac informácií nájdete v 3. čísle nášho ZEN MAGAZINE. Pre zväčšenie kliknite na tlačidlo v rámčeku vľavo "Kliknite pre čítať".

ZEN MAGAZINE 1/2017

Prečítajte si prvé číslo ZEN MAGAZINE a naštartujte tak svoju cestu za dokonalou postavou! Pre zväčšenie kliknite na tlačidlo v rámčeku vľavo "Kliknite pre čítať".


ZEN MAGAZINE 2/2017

Jedinečný program na zmenu vašej postavy práve začína! Podrobnosti nájdete v druhom čísle nášho ZEN MAGAZINE. Pre zväčšenie kliknite na tlačidlo v rámčeku vľavo "Kliknite pre čítať".


Chcete byť v budúcnosti informovaný o novinkách zo sveta zdravej výživy a produktovej rady ZEN BODI? 

Stačí sa prihlásiť k odberu noviniek pomocou formulára nižšie.