ZEN Shape

ZEN Shape pomáha udržiavať balans a citlivosť leptín molekúl. Ďalšie dôležité faktory tuku signalizujú, že ZEN BODI systém podporuje adiponektín. Ak máme dostatok adiponektínu naše telo reaguje dobre, náš pás je menší a naše srdce je zdravé. Rovnako pracuje nezávisle od aktivity inzulínu a hladiny cukru v krvi. ZEN Shape pomáha znižovať funkciu enzýmu, ktorý pomáha znižovať zásoby cukru a kalórií. Ďalší faktor, ktorý leptín podporuje je norepinefrín, ktorý prirodzene podporuje výdaj tepla a tým i spaľovanie tuku.

 

ZEN Shape podporuje prirodzene hladinu norepinefrínu v tele. Tieto jedinečné kapsule obsahujú patentovanú zložku extraktu zo semien z afrického manga, pri ktorom je vedecky dokázané, že stimuluje chudnutie a metabolické zdravie. Za podpory malinových ketónov a vysoko kvalitného extraktu zo zeleného čaju ZEN Shape reguluje chuť do jedla. Dosiahnite dokonalú rovnováhu s produktom ZEN Shape exkluzívne od Jeunesse.  


"Naším cieľom je informovať a tým pomáhať ľuďom, aby mohli žiť kvalitnejší, plnohodnotnejší a lepší život. Výživa a zdravý životný štýl sú čoraz dôležitejším nástrojom prevencie a liečby širokej škály rôznych ochorení."

Kontakt: 0907 978 173                                                              Peter Šulík


Tieto vyhlásenia neboli vyhodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečenie, ani prevenciu proti chorobám.